X
Hakkımızda
Hakkımızda

Görevimiz onlara güzel bir hayat sunmak.

Evcil Hayvanlarınızın, mevcut yaşam kriterlerini iyileştirmeyi görev edindik. Tüm evcil hayvanların mümkün olan en iyi hayatı hakettiklerini düşünüyoruz. Bize sorarsanız hak ettiklerini almaları gıda ile başlıyor. Evcil hayvanlarımızınatalarından gelen, içgüdüsel açıdantatmin edilmesi gereken bir beslenme planına ihtiyaçları olduğunu düşünüyoruz. Mamaların formülünde kullandığımız içerikleri, geçmişten gelen beslenme alışkanlıklarına göre mümkün olduğunca saf tutuyoruz. Koruyucu, renklendirici, lezzet artıcı, ana ürün benzeri katkı maddeleri kullanmıyoruz.

Bizler de sizler gibi aslında gururlu evcil hayvan sahipleriyiz.

Biz de kedi ve köpek yetiştiriyoruz. Ancak esas referansımız, esas standardımız her zaman sizler oldunuz. Bu gerçekten heyecan verici. Pro Performance markasının ardında aslında sizler varsınız; siz değerli evcil hayvan sahipleri. Bu markayı yaratırken uzun yıllar içinde oluşturduğumuz bilgi birikimine yaslandık. Bu birikimi ise sizlerden gelen geri bildirimlerle oluşturduk. Mesleki tecrübe kazandıkça memnuniyetiniz arttı. Çünkü biz, olgunlaştıkça daha kaliteli ve daha doğal ürünler üretmeye başladık.

Dostluğumuzun gücüyle geliştik, dünyaya açıldık.

Yıllarca süren bu güzel serüveni sizlerle paylaşmaktan her zaman gurur duyduk. Bugünse artık bu dostluk ağı sınırları aşıyor. Başta ülkemiz olmak üzere toplam 13 ülkeden ham madde topluyoruz. Çünkü mama formülasyonlarımızı yalnızca dünyanın en iyi maddelerini kullanarak hazırlıyoruz.

Sınırların ötesine geçen tek şey ham madde ağımız değil. Aynı zamanda mamalarımızı dünya devletlerine ihraç etmeye de başladık.

Paylaş:
Pro Performance
Pro Performance
Pro Performance
Naturel
Katkı Maddesi Yok
Pro Performance
Hypoallergenic
Allerjen Madde İçermez
Pro Performance
Yüksek Protein
Yüksek Protein ile Besleyici
Pro Performance
Yerli Üretim
Tamamı Yerli Üretim